Hange.ee klient Kunderi 36.

Hange.ee klient Kunderi 36. Tallinn Korteriühistu juhatus  murukivipaigaldus töödest: „Väga hea firma, kes oli ülioperatiivne ja korrektne nii töö kui ka asjaajamise osas. Tööstiil korralik, puhas, kiire, hästi planeeritud ja juhitud, lisaks väga mõistev ja kliendisõbralik suhtumine.“

Massaažisalong Salakoda

Massaažisalongis Salakoda askeldajad Teet ja Külli, nende kodukontori- Kassitatra põik 5 Muuga Aedlinn, sillutise töödest:
Teet Rästas:  „Aastal 2015 otsustasime katta oma massaažisalongi juurde kuuluva hoovi- parkla kivisillutisega, et klientidel oleks mugav meid külastada ning ühtlasi parandada ka kogu kinnistu välisilmet.

Peale pikka kaalumist valisime kivisillutise paigaldajaks Kivitom OÜ ning nii saime tuttavaks Steniga, kellel on väga pikaaegne kogemus sellelaadsete tööde teostamisel.
Tänaseks on aeg edasi läinud ning Sten on loonud oma ettevõtte - Ormikivi OÜ.

Nüüd lühidalt sillutustöödest, mille juures oli Sten üheks põhiliseks teostajaks.

Kivisillutisega kaetav pindala kujunes, peale arutlemist, soovitusi ja nõuandeid, kokku kahesajaks (200) ruutmeetriks. Kogu töö kestis, trotsides heitlikke sügisilmasid, kümme päeva alates 15. septembrist.

Tööde käigus vahetati välja kogu kaetava ala pinnas, täideti see tihendatud killustikuga, anti sillutisele kalded ning paigaldati vihmavee äravoolu kogujad ning kaks kanalisatsiooni luuki. Sillutuskivide paigaldus toimus üllatavalt kiiresti ning päev päeva järel hakkas kujunema äärmiselt kaunis vaatepilt.

Praegu saab ainult nentida, et tegemist oli väga professionaalse tööga, mille kinnituseks ei ole tekkinud sillutises mitte ühtegi äravajumist ega külmakerget. Mööda sillutist on hea ja tasane kõndida ning autoga sõita hoovi lausa lust. Tulemus oli lõpuks midagi enamat, kui oodata soovisime.

Lõpetuseks soovitame kõigile, kellel vajadus leida asjalikke ning usaldusväärseid kivisillutise paigaldajaid, pöörduda julgelt tõeliste meistrite poole.“

Hange.ee klient (Keila)

Väga kiire ja korralik töö. Mõistlik inimene, saab hinna üle läbi rääkida ning leiab parimad lahendused töö teostamiseks.

Hange.ee klient (Saue 160 m2)

Meie oleme väga rahul.

180 m2 mungakivi (hall) ja 25 jm kõnnitee äärekivi paigaldus.

Töö kiire ja korralik.

Hange.ee klient, TÄNAVAKIVIDE PAIGALDUS, Kopli küla

Töö sisuks oli Mungakivi ja äärekivi paigaldus ümber maja, koos pinnase ettevalmistustöödega. Töödega alustati kokkulepitud ajal kuid töö sujus üllatavalt kiiresti ning valmis isegi ennetähtaegselt. Seejuures lisandus veidi keerukust, mille peale ise eelnevalt ei tulnud (terrassi äär ning hankes märkimata vihmaveerennide allatulekukohad). Tulemus on ilus ja korralik. Meeldis, et hoiti asjadega kursis, seletati ja arutati läbi kuidas võiks teha, et tulemus hea jääks. Minu poolt kindel soovitus!>

Tänavakivide paigaldus Tallinnas ja Harjumaal - Tel. 5255851